Predaj nehnuteľnosti


Predaj nehnuteľnosti zahŕňa viaceré oblasti, ktoré treba skĺbiť. Snažíme sa pracovať pohotovo a odbremeniť klientov od stresu, ktorý je niekedy s predajom nehnuteľnosti spojený.

Aby prebehol proces čo najľahšie, spolupracujeme s odborníkmi v oblasti práva, financií, oceňovania i samotného sťahovania.

Rokmi praxe sme nabrali množstvo skúseností, vďaka ktorým dokážeme vyriešiť aj náročnejšie momenty predaja. Exekúcie, zaťažené nehnuteľnosti, bremená – pomáhame ľuďom v ťažšej životnej situácii predať čo najvýhodnejšie a preberáme na seba aj komunikáciu s exekútormi.


Chcem predať nehnuteľnosť

Kúpa nehnuteľnosti


Kúpa nehnuteľnosti sa v dnešnej dobe spája hlavne s financovaním, lebo väčšina kupujúcich potrebuje hypotekárny úver.

Preto máme nadviazanú exkluzívnu spoluprácu s hypotekárnou špecialistkou, ktorá vie z ponuky jednotlivých bánk vybrať najvýhodnejší produkt a zastrešiť aj komplikovanejšie prípady.

Naša realitná kancelária poskytuje aj službu agent kupujúceho. Vyberieme vhodnú nehnuteľnosť, zhodnotíme a preveríme jej stav, posúdime cenu a samozrejme zabezpečíme čo najjednoduchší prevod po kúpe.


Chcem kúpiť nehnuteľnosť

Pôsobíme na slovenskom
i maďarskom realitnom trhu.

Prenájom nehnuteľnosti


Prenájom nehnuteľnosti, či už na bývanie, podnikanie alebo ako kancelárie, je jednou z našich hlavných činností. Situácia v tomto segmente býva veľmi dynamická, ovplyvňuje ju ekonomická situácia, pandémia i dianie v susedných krajinách. Preto musíme byť pripravení na zmeny, aby sa nám darilo správne reagovať na vývoj.

Keďže pôsobíme v hlavnom meste, máme v ponuke rôzne varianty prenájmov a dokážeme vyjednať výhodné podmienky pre obe strany.

Financovanie nehnuteľnosti


Financovanie nehnuteľností má v ProvensReal v rukách hypotekárna špecialistka Orsolya Juhászová, obchodná vedúca OVB. Orientuje sa v ponuke hypotekárnych úverov, sadzieb, aktuálnych podmienok poskytovania i v špecifikách jednotlivých produktov.

Ku každému klientovi má osobitný prístup, aby vo výsledku získal čo najnižšiu úrokovú sadzbu i výhodnú splátku. Venuje sa aj poisťovníctvu a všetkému, čo sa týka finančného sprostredkovania.


Napíšte nám

Sťahovanie


Sťahovanie je pri predaji i kúpe nehnuteľnosti tou pomyslenou čerešničkou na torte. Naša realitná kancelária má nadviazané partnerstvo so spoločnosťou Sťahovanie bez starosti, kde majú naši klienti zvýhodnené podmienky.

  • vypratávanie bytových i nebytových priestorov
  • sťahovanie bytov i kancelárií
  • odvoz a likvidácia odpadu
  • prenájom veľkokapacitných kontajnerov
  • krátkodobé aj dlhodobé uskladnenie nábytku

Napíšte nám

ProvensReal s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Spoločnosť ProvensReal vznikla s cieľom využívať cenné informácie získané dlhoročnou odbornou praxou pri predaji, prenájme alebo kúpe Vašich nehnuteľností. Nakoľko celý proces nie je vždy prechádzka ružovou záhradou a nie vždy ide všetko tak ako si my predstavujeme, sme tu my a radi zabezpečíme pre Vás čo najpromptnejší priebeh a najmenej stresujúci servis okolo celého prevodu nehnuteľnosti. Máme šikovných právnych zástupcov, ktorí zaručujú kvalitné právne poradenstvo, šikovných finančných poradcov, ktorí sa snažia prispôsobiť úver pre každého klienta osobitne s najvýhodnejšou úrokovou sadzbou a samozrejme s čo najvýhodnejšou splátkou pre Vás. Vašu dôveru sa snažíme si vybudovať na základe etického a profesionálneho jednania, komplexnými znalosťami z oblasti realít, ohodnotenia nehnuteľnosti na základe prieskumu na trhu s nehnuteľnosťami a profesionálnej prípravy nehnuteľnosti na predaj. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a s plným nasadením.

PREMENIŤ SNY NA REALITY.
Premeňte si ich s nami.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.