Katarína Zgalinovičová

Ďakujeme pani Karpišovej za bezproblémové sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti aj s tým, že predávajúci žije v zahraničí. Všetko vybavila na jednotku, dodržala dohodnuté. Ďakujeme ešte raz za jej profesionalitu, vďaka ktorej si už môžeme užívať svoju rekreačnú nehnuteľnosť.


Zdroj: Google

Denisa Juhos

Pani Morvayová sa starala o predaj bytu, ktorý som zdedila po dedkovi a bola naozaj neuveriteľná, veľmi šikovná. Vybavila aj nemožné na úradoch, veľmi promptne a efektívne, všetko vedela a mala v malíčku. Informovala ma o všetkom, čo sa deje, keďže pri dedičstve ide o komplikovanejší proces pri predaji. Vďaka nej však predaj prebehol neuveriteľne jednoducho, keďže sa o všetko postarala. Veľmi ju odporúčam a ešte raz ďakujem.


Zdroj: Google

Peter Zelenák

Musím povedať veľké ďakujem. Predával som dom a oslovil som ProvensReal s r.o. Mali sme nesmierne zložitú situáciu, nakoľko bolo treba vybaviť všetko z USA. Bol som nešťastný, lebo som sa nevedel pohnúť z miesta. V ProvensReal vybavilI všetko profesionálne aj s kupujúcim aj so mnou, nemusel som pohnúť ani prstom. Keby som niečo podobné vybavoval, obrátil by som sa len na nich. Som nesmierne spokojný a vďačný. Za tú všetku prácu si vypýtali naozaj minimum a sú úplne spoľahliví a absolútne profesionálni. Všetkým odporúčam ProvensReal s r.o.


Zdroj: Google

Mikuláš Galis

Prístup p. Karpišovej bol vynikajúci. O všetkom informovala včas. Počas kúpy nového bytu stihla predať aj náš starý byt. Proste odporúčam. Super prístup.


Zdroj: Google

Martina Šteffeková

Komunikácia a 100% spokojnosť. P.Karpišová je jeden úžasný človek, ktorý bol s nami neustále v kontakte .O každom kroku, ktorý sa týkal našej nehnuteľnosti sme boli vždy a včas informovaní. Naozaj odporúčam všetkými desiatimi.


Zdroj: Google

Ľubomíra Šuvadová

Ešte raz, keď budem potrebovať realitnú kanceláriu, tak už len ProvensReal. Maximálny profesionálny prístup, ochota, ústretovosť.


Zdroj: Google


Matúš Hrabčák

Výborná a profesionálna spolupráca pri kúpe bytu, ponúkajú rýchle a rozumné riešenia aj pri krízových situáciách. Ďakujem.


Zdroj: Google

Syska Polakovič

Komunikácia na profesionálnej úrovni, rýchle dojednanie podmienok spolupráce, servis 24 hodín. Môžem len odporúčať.


Zdroj: Google

ProvensReal s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Spoločnosť ProvensReal vznikla s cieľom využívať cenné informácie získané dlhoročnou odbornou praxou pri predaji, prenájme alebo kúpe Vašich nehnuteľností. Nakoľko celý proces nie je vždy prechádzka ružovou záhradou a nie vždy ide všetko tak ako si my predstavujeme, sme tu my a radi zabezpečíme pre Vás čo najpromptnejší priebeh a najmenej stresujúci servis okolo celého prevodu nehnuteľnosti. Máme šikovných právnych zástupcov, ktorí zaručujú kvalitné právne poradenstvo, šikovných finančných poradcov, ktorí sa snažia prispôsobiť úver pre každého klienta osobitne s najvýhodnejšou úrokovou sadzbou a samozrejme s čo najvýhodnejšou splátkou pre Vás. Vašu dôveru sa snažíme si vybudovať na základe etického a profesionálneho jednania, komplexnými znalosťami z oblasti realít, ohodnotenia nehnuteľnosti na základe prieskumu na trhu s nehnuteľnosťami a profesionálnej prípravy nehnuteľnosti na predaj. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a s plným nasadením.

PREMENIŤ SNY NA REALITY.
Premeňte si ich s nami.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.